Nadruk Dodatki kaletnicze Pasmanteria

Kontakt

Producent smyczy reklamowych

Serdecznie zapraszamy państwa do kontaktu! Jako producent smyczy reklamowych staramy się zapewnić najwyższą jakość obsługi zarówno firmom i agencjom reklamowym, jak również klientom indywidualnym.
Dla nas każdy odbiorca jest inny. Wiemy, że potrzeby nabywców różnią się, toteż konstruujemy naszą ofertę w oparciu o specyficzne wymagania, nie zapominając o zdobytym przez wiele lat doświadczeniu.

Nasze taśmy drukowane są tego dobrym przykładem. Nasz dział sprzedaży przedstawi państwu ofertę uszytą na miarę. Jako doświadczony producent smyczy reklamowych gwarantujemy, że przygotowana przez nas propozycja cenowa będzie atrakcyjna, a jakość wytwarzanych przez nas produktów mile państwa zaskoczy. Stawiamy na długoterminową współpracę z klientem, dbając o jego potrzeby i wywiązując się z terminowo z zamówień.

Batkiewicz Sp. J.

ul. Waksmundzka 220
34-400 Nowy Targ
NIP 735-25-11-217

fax. +48 18 26 66 908
e-mail: info@topsmycze.pl

Smycze, taśmy, gumy, paski z nadrukiem

tel. (018) 26 414 37 - Dział sprzedaży
tel. (018) 26 414 30 - Dział wysyłek, faktur

Taśmy drukowane


Specjaliści z działu handlowego dołożą wszelkich starań, aby kontakt z naszą firmą był dla państwa miłym wspomnieniem. Zarówno ten pierwszy, jak i wszystkie kolejne. Klienci do nas wracają, a nasze taśmy drukowane cieszą się dużym powodzeniem. To dla nas ogromny zaszczyt. W celu zapewnienia klientom pomocy technicznej przy tworzeniu projektu producent smyczy reklamowych umożliwia kontakt z pionem technicznym.

Uzyskacie tam państwo bardziej szczegółowe informacje pomocne w przygotowaniu projektu. Nasz dział wysyłek dopilnuje, aby wybrane przez państwa taśmy drukowane dotarły na czas, jak również o to, żeby zamówienie było kompletne.

Zachęcamy do kontaktu, zrealizujemy nawet najbardziej wyrafinowane zamówienia!

Ogólne warunki zamówienia
BATKIEWICZ Sp. J. 34-400 Nowy Targ, ul. Waksmundzka 220. tel. +48 (18) 26 414 37
www.topsmycze.pl